Luca Guadagnino Call Me by Your Name’in Devam Filminden Yeni Detaylar Verdi

0
87
Ekmek Teknesi- Reklamlar

90. Akademi Ödülleri’nde En İyi Uyarlama Senaryo Ödülü’nün sahibi olan Call Me by Your Name’in yönetmeni Luca Guadagnino, devam filminin ilk filmden 5-6 yıl sonra geçeceğini başrollerde yine Timothée Chalamet ve Armie Hammer’ın yer alacağını belirtmiş.

Dünya prömiyerini Sundance Film Festivali’nde yapan, A Bigger Splash ve I am Love filmleriyle hatırlayacağımız yönetmen Luca Guadagnino’nun imzasını taşıyan Call Me By Your Name ya da Türkçe ismiyle Beni Adınla Çağır, kuşkusuz 2017 yılının en çok konuşulan filmlerinden bir tanesiydi.

Oyuncu kadrosunda Timothée Chalamet, Armie Hammer, Amira Casar, Michael Stuhlbarg gibi isimlerin yer aldığı, 17 yaşındaki Elio ve staj yapmak için Elio’nun ailesinin evine konuk olarak gelen Oliver’ın arasında doğan sıcak ve bir o kadar erotik aşkın hikayesini anlatan filmin yönetmeni Luca Guadagnino, devam filmi çekmeyi istediğini aylar öncesinden dile getirmişse de filme senaryo ödülü kazanan James Ivory, bu konuya pek de sıcak bakmadığını söylemişti. Ancak görünen o ki Call Me by Your Name’e bir devam filmi kesin olarak geliyor!

Luca Guadagnino - filmloverss

Luca Guadagnino Call Me by Your Name’in Devam Filminden Yeni Detaylar Verdi

Geçtiğimiz gün USA Today’e konuşan Luca Guadagnino, devam filminin romanın ilk filminde kullanılmayan parçalarından ilham alacağını söylerken ikinci filmin ilk filmin 5-6 yıl sonrasında ve çoğunlukla Doğu Amerika olmak üzere dünyanın farklı yerlerinde geçeceğini ve halihazırda Andre Aciman ile senaryo üzerinde çalıştıklarını dile getirmiş. Timothée Chalamet ve Armie Hammer’ın devam filminde de yer alacağını belirten yönetmen, senaryonun tamamlanmasını ardından çekim takviminin de belli olacağını sözlerine eklemiş.

The post Luca Guadagnino Call Me by Your Name’in Devam Filminden Yeni Detaylar Verdi appeared first on Filmloverss.

Powered by WPeMatico

Ekmek Teknesi-Reklamlar