Twin Peaks FX Ekranlarında!

0
189
Ekmek Teknesi- Reklamlar

David Lynch efsanesi Twin Peaks, hayranları için ilk iki sezon tekrar bölümleriyle 1 Mart’tan itibaren hafta içi her gün 00.30’dan itibaren FX ekranlarına geri dönüyor.

Dizi Twin Peaks adını taşıyan bir kasabada gerçekleşen ve üzerindeki sis perdesi bir türlü aralanamayan bir cinayeti konu alıyordu. 1990-1991 yılları arasında Amerikan ABC kanalında yayınlanan dizi sadece bir yıl ekranlarda yer almasına rağmen kült statüsüne ulaşmış ve birçok hayran edinmişti. Başrolde de yönetmen David Lynch’in birçok filminde gördüğümüz favori oyuncularından Kyle Maclachlan’ın yer aldığı yapımda, Twin Peaks adlı küçük kasabada Laura Palmer isimli bir genç kızın öldürülmesi sonrasında FBI ajanı Dale Cooper’ın bu cinayetle ilgilenmek için kasabaya gönderilmesi ve bu sakin kasabanın aslında göründüğü gibi olmadığı anlatılıyordu. Twin Peaks dizisi, gizemli kasabasıyla izleyicilerin aklında yer etmişti. 1990’lı yılların en popüler yapımlarından olan ve ünlü Amerikalı yönetmen David Lynch’in imzasını taşıyan Twin Peaks, 27 yıl sonra çekilen yeni sezonuyla geçtiğimiz yıl yeniden hayranlarının karşısına çıkmıştı. Efsane dizinin ilk iki sezonunun bölümleri ise şimdi yeni başlamak veya tekrar izlemek isteyenler için FX ekranlarına geliyor.

Twin Peaks FX Ekranlarında!

Twin Peakss - FilmLoverss

Twin Peaks, 1. sezon bölümleriyle 1 Mart’tan itibaren, 2. sezon bölümleriyle ise 13 Mart’tan itibaren hafta içi her gün saat 00.30’da FX ekranlarında. Bu efsanevi yapımı yeniden izlemek isteyenler 1 Mart’ta televizyonlarının karşısında yerlerini alacaklardır. İyi seyirler.

The post Twin Peaks FX Ekranlarında! appeared first on Filmloverss.

Powered by WPeMatico

Ekmek Teknesi-Reklamlar